Pięknie recytowały i sięgnęły po laury!

W dniu 06.11.2017 r. uczennice: Karolina Prus kl. IV, Alicja Mączka kl. VI, Natalia Terejko kl. VI i uczennice z III klasy gimnazjum: Karolina Bilik, Julia Krywko i Monika Palęga wzięły udział w eliminacjach gminnych XXI Jesiennego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach.

W konkursie uczestniczyło 26 recytatorów – uczniów szkół gminy Werbkowice. Nagrody zdobyły: Natalia Terejko - II miejsce i Alicja Mączka - III miejsce. Uczennice z naszej szkoły zostały nagrodzone za interesującą i właściwą interpretację utworu, sposób prezentacji i ogólny wyraz artystyczny, pokazały, że sztuka słowa nie jest im obca. Uczennice pokonały dużą konkurencję i reprezentowały naszą szkołę w eliminacjach powiatowych XXI Jesiennego Konkursu Recytatorskiego.