21 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. O godzinie ósmej nasza społeczność szkolna zgromadziła się w kościele parafialnym w Sahryniu, aby uczestniczyć we mszy św. odprawianej przez Księdza Proboszcza Adama Palonkę.
Następnie przeszliśmy do szkoły, gdzie...
do obecnych zwróciła się Pani Róża Mudryk, zastępca Wójta Gminy Werbkowice, której serdecznie dziękujemy za obecność i miłe słowa, a później Pani Dyrektor Barbara Polikowska. Obie Panie podziękowały za wspólny trud, życzyły Nauczycielom, Rodzicom i oczywiście Uczniom udanych, zdrowych i bezpiecznych wakacji.
Wysłuchaliśmy krótkiego montażu słowno-muzycznego o tematyce wakacyjnej w wykonaniu dzieci. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród i świadectw z wyróżnieniem dla najlepszych uczniów. Wychowawcy wręczyli w salach pozostałe świadectwa. Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy wszyscy uczniowie otrzymali promocję do wyższych klas i mogli rozpocząć upragnione wakacje.
Dziękujemy za wspólnie spędzony miniony już rok szkolny. Słowa podziękowania należą się zwłaszcza Rodzicom za zaangażowanie, wszelką pomoc, za życzliwą obecność i wsparcie. Dla naszych uczniów nadchodzący czas beztroski i zabawy niech będzie czasem pełnym fascynujących przygód, okazją do realizacji swoich pasji, odkrywania nowych możliwości. Życzymy, aby był czasem inspiracji, wielu nowych znajomości i cennych przyjaźni, relaksu i regeneracji sił przed kolejnymi wyzwaniami czekającymi nas we wrześniu.