8 marca 2024 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".

Turniej został przeprowadzony we współpracy z Zarządem Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Werbkowicach oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, którą reprezentował st. kpt. Damian Franiak.

Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Laura Biełonoga i Maja Kozak z klasy IV oraz Gabriel Kalemba z klasy VI. W wyniku przeprowadzonego testu wiedzy laureatką w grupie wiekowej klas I-IV została Maja Kozak, natomiast Laura Biełonoga uzyskała drugie miejsce. Niniejszym Maja będzie reprezontawała gminę Werbkowice w etapie powiatowym konkursu, który odbedzie się pod koniec marca.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.