8 marca to tradycyjnie wyjątkowy dzień w naszej szkole. Także w tym roku uroczyście obchodziliśmy Dzień Kobiet. Wszyscy jakoś tak bardziej odświętni niż zazwyczaj, i jakoś tak więcej kwiecistości dookoła.
To wszystko dało się bez najmniejszego problemu wyczuć.

8 marca 2024 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Werbkowicach odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".

Wojna się nie skończyła (...). Nigdy nie zgodzimy się na inne życie, jak tylko w całkowicie suwerennym, niepodległym i sprawiedliwie urządzonym Państwie Polskim. Daję Wam ostatni rozkaz. Dalszą swą pracę i działalność prowadźcie w duchu odzyskania pełnej niepodległości Państwa.

21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. W związku z tym wszyscy uczniowie naszej szkoły obejrzeli prezentację, która dotyczyła genezy tego święta, uzupełnioną o informacje i ciekawostki związane z językiem polskim.