W naszej szkole odbył się Dzień Książki, w którym uczestniczyli uczniowie klas I–IV.
Na początku uczniowie obejrzeli prezentację o książce, z której dowiedzieli się między innymi, jak powstaje oraz jak należy się z nią właściwie obchodzić. Następnie wzięli udział w inscenizacji wiersza „Rzepka”, przygotowanej z wykorzystaniem masek.
Każdy mógł aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu i wcielić się w wybraną rolę.
Na zakończenie dzieci rozpoczęły projektowanie okładek książek, prezentując swoje pomysły i kreatywność.
Był to dzień pełen radości, twórczej pracy i inspiracji do czytania książek.





