Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła realizowała ogólnopolski program edukacyjny „Trzymaj Formę!”, którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania oraz aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.
22 maja w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Święta Szkoły poświęcone patronce – siostrze Wandzie Longinie Trudzińskiej oraz Siedmiu Wychowankom. Było to wyjątkowe i zarazem ostatnie naszej Święto Szkoły.
W dniu 13.05 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ostatnim w tym roku szkolnym wyjeździe na basen. Była to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu, rozwijania umiejętności pływackich oraz wspólnej zabawy i integracji z rówieśnikami.