„Daszeńka”

26.02.2021 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I – III obejrzały spektakl transmitowany na żywo z Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu w Internetowym Teatrze dla Szkół.

Dzień Kota

Są różne, białe, czarne, pręgowane, rude, rasowe, dachowce, lecz łączy je to, że wszystkie mruczą i miauczą. Kto? Oczywiście koty… Już od sześciu lat w Polsce obchodzony jest Światowy Dzień Kota.

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją 2021

23 lutego obchodzimy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Coraz więcej dzieci i młodych osób cierpi na tę chorobę. Tak, CHOROBĘ – depresja jest chorobą.

Depresja według Światowej Organizacji Zdrowia już w tym roku stanie się drugą najczęściej występującą chorobą na świecie. Dotyka ona 350 milionów ludzi, z czego aż 1,5 miliona Polaków.

Ślubowanie pierwszoklasistów

Ślubowanie i pasowanie na ucznia pierwszej klasy jest bardzo ważnym momentem w życiu dziecka. W naszej szkole to jedna z najpiękniejszych i najbardziej oczekiwanych uroczystości. Niestety sytuacja pandemiczna w naszym kraju przyczyniła się nie tylko do zmiany terminu, ale również i do przebiegu tego ważnego wydarzenia.