Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

„Życie składa się z przywitań i pożegnań” (Wiktor Hugo)

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w naszej szkole odbyło się w atmosferze pożegnania.

19 czerwca pożegnaliśmy absolwentów: uczniów klasy VIII i III gimnazjum. Ruszają w swoją dalszą drogę. Najlepsi z nich ukończyli szkołę z wyróżnieniem. Były nagrody, gratulacje, życzenia, pożegnania i łzy wzruszenia…

Pożegnaliśmy Panie: Barbarę Bieńkowską i Wandę Ogonowską, które odeszły na zasłużoną emeryturę. Z całego serca dziękujemy za wieloletnią pracę, za trud i serce włożone w edukację i wychowanie wielu pokoleń młodych ludzi. Trudno wyrazić słowami naszą wdzięczność…

Dziękujemy Rodzicom za wiele lat współpracy ze szkołą, za wsparcie i nieocenioną pomoc w każdej sytuacji.

Dziękujemy gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na uroczystości: Pani Wójt Agnieszce Skubis - Rafalskiej oraz Panu Sekretarzowi Tomaszowi Ożogowi.

Gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły nagród, wyróżnień oraz promocji do następnej klasy. Pracowali na to przez cały rok.

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.